• Svete mise kroz tjedan su: - jutarnja u 7,15; - večernja u 17,00
  • U Ponedjeljak: nastavljamo s velikim ispovijedima po župama, stoga idući tjedan neće biti župnog vjeronauka za krizmenike i prvopričesnike. Ponedjeljak: Osova; utorak: N. Šeher; srijeda: Maglaj; Četvrtak: Žepče. U ponedjeljak poslije večernje sv. mise molim članove Pastoralnog vijeća da dođu na sastanak oko dogovora za predstojeće blagoslove polja.
  • U Utorak: započinjemo s pobožnostima 13 utoraka na čast sv. Anti, kao našu pripravu za proslavu patrona župe. Pozivam Vas i potičem u pronalasku vremena za sebe i svoga Gospodina kroz ovih 13 utoraka, kako bi smo po zagovoru sv. Ante zadobili potrebne milosti za dušu i tijelo.
  • U Četvrtak: je prilika za sakramenat Pomirenja u našoj župi(Velika uskrsna ispovijed). Termini su u 9,00, 11,00, 14,00 i 16,00. Taj dan bit će ispovijed i u Golubinji u 14,00 sati.
  • U Petak: pola sata prije sv. mise u 16,30 pobožnost križnog puta. U petak, u 19,30 sati u KŠC „Don Bosco“ u organizaciji braće Salezijanaca i njihovih suradnika bit će upriličena „večera siromaha“ Svi prilozi skupljeni idu za misije i pomaganje svećeniku don Danku Litriću u njegovom misionarskom radu. Potičem Vas da i na ovaj način potpomognemo naše svećenike u misijama te iskažemo našu brigu za misijsku aktivnost Crkve.
  • U subotu: je svetkovina sv. Josipa zaručnika BDM. Sv. Mise u župnoj crkvi su u 8,00 i 17,00 sati. Ujedno je i patron u našem dekanatu: Zavidovićima i Zenici. Sv. mise u Zavidovićima su u 7,00, 8,00 i 10,30 sati.
  • Iduća NEDJELJA je Cvjetnica: nedjelja muke Gospodnje. Sv. mise u Župnoj crkvi su u 8,00 i 11,00 te u Golubinji u 9,30 sati. U nedjelju neće biti večernje sv. mise u župnoj crkvi nego će mo u 17,00 sati ispod brda Križ započeti pobožnost križnoga puta te nakon izlaska na brdo slaviti sv. misu. U Iduću nedjelju, prije pučke mise neće biti pobožnosti Križnoga puta, nego će mo na vanjskom oltaru u 11,00 imati blagoslov grančica i procesiju kako nalažu liturgijska pravila.
  • Od katoličkog tiska stigao je Katolički tjednik, Glas Koncila, Radosna vijest i Pismo saveza.
  • Misne nakane možete vidjeti na oglasnoj ploči.

Peta korizmena nedjelja

522 pogleda

Komentiraj